Virtuální prohlídky se poslední dobou stávají trendem, který uchvacuje čím dál tím více lidí. Ale co to virtuální prohlídka vlastně je? Virtuální prohlídka je fotografie, která dokáže interaktivně zobrazit focený prostor v úhlu 360x180°, což dává uživateli pocit, že se nachází přímo na daném místě.

Vyfotíme

Nemáte možnost sami si vyfotit požadoanou scénu? Nevadí. Fotíme profesionálním vybavením s detailním podáním scény.

Provoz kdekoli

Pokud nechcete mít uloženou prohlídku u nás, není problém. Je možné ji provozovat kdekoli, jen bez možnosti využití našeho CDN.

Cloud

Všechny fotografie jsou v cloudu, díky čemuž je zajištěna dostupnost a eliminováno riziko ztráty dat.

CDN

Hlavní výhodou je načítání prohlídek z CDN, neboť se několikanásobně snižuje doba potřebna pro stažení obrazových podkladů uživatelem (proti běžnému řešení).

Široké možností využití

Virtuální prohlídky mají široké spektrum využití. Touto fotografií lze zachytit exteriéry i interiéry. Zřejmě nejrozšířenějším příkladem využití v exteriérech je služba Google StreetView, která ve spojení s mapovými podklady nabízí reálný pohled do mnoha lokalit. Využití exteriérové fotografie je časté také například v prezentacích sportovních areálů nebo kulturních akcí.

Interiéry

Nejzajímavějšímu využití se ale tato fotografie těší v interiérech, kde dokáže dokonale představit bytový design, například kuchyně, obývací i soukromé prostory. Je možné tímto způsobem zákazníkovi přiblížit i veřejné prostory, jako jsou prodejny obchodů, muzea, nebo restaurace. Pozadu nezůstávají ani fotografie ubytovacích zařízení, kde se zákazník může přesvědčit o kvalitě nabízených služeb.

Zaujalo Vás?

Líbí se Vám prohlídky? Nebo naopak nelíbí? Ať tak či onak, pak budeme rádi za zpětnou vazbu. :-)

Napiště nám

Pokud vás zajímá více podrobností nebo chcete vytvořit nezávaznou kalkulaci, pak nás neváhejte kontaktovat.