360° prohlídky produktů jsou vhodné u produktů, kde je třeba zajistit zachycení detailů. Díky možnosti otáčení a zoomování zákazník dostává zcela nový pohled na produkt, který mu běžná statická fotografie není schopna zajistit.

Kompletní servis

Jsme vybaveni zařízením pro focení 360° produktových fotografií. Pokud ale máte vlastní a chcete využívat jen náš nástroj pro zobrazení a správu, pak lze i tato možnost.

Snadná integrace

Integrace řešení do vaší soušasné prezentace či internetového obchodu je otázkou chvilky.
 
 
 

CDN

Jednou z hlavní výhodou je načítání z rychlých serverů, neboť se několikanásobně snižuje doba potřebna pro stažení obrazových podkladů uživatelem (proti běžnému řešení).

Cloud

Všechny fotografie jsou v cloudu, díky čemuž je zajištěna dostupnost a eliminováno riziko ztráty dat.
 
 
 

Propracovaný každý detail

Ukažte svým zákazníkům, že produkty, které nabízíte, jsou opravdu propracované a že se nebojíte je ukázat lépe než konkurence. Právě detaily přidávají hodnotu a dělají produkt v očích zákazníka hodnotnějším.

Profesionální vybavení

To co děláláme, děláme s láskou a potěšením. Každou zakázku děláme s maximálním nasazením a péčí, přesně tak, jako kdybychom ji zpracovávali pro sebe. K tomu nám pomáhá kvalitní fotografické vybavení, bez kterého by byl výsledná kvalita nebyla na tak vysoké úrovni.

Rychlost zpracování

Celkové vytvoření 360° produktové fotografie je otázkou několika málo desítek minut (příprava, aranžování, vyfocení, zpracování). Zvládáme tak dělat i větší objemy produktů v řádech desítek až stovek.

Zaujalo Vás?

Líbí se Vám 360° produktová fotografie? Nebo máte výtky ke zpracování? Na produktu stále pracujeme a budeme rádi za každý názor, ať bude věcný nebo ne. :-)

Napiště nám

Pokud vás zajímá více podrobností nebo chcete vytvořit nezávaznou kalkulaci, pak nás neváhejte kontaktovat.